Sanktuaria Maryjne Europy - Fatima, Lourdes, La Salette – 13 dni

Nasze pielgrzymki – wycieczki mają charakter religijny w pełnym tego słowa znaczeniu. Tego rodzaju pielgrzymki dają niezapomniane przeżycia religijne i krajoznawcze. Zapraszamy i życzymy miłego z nami pielgrzymowania !!

Data:

-
/

Cena: 1550 PLN + 500 €

Termin minął

13 – DNIOWA PIELGRZYMKA  
DO FATIMY, LOURDES, LA SALETTE 

1 dzień: godz. 1:00 zbiórka uczestników przy Parafii Katedralnej w Rzeszowie, pakowanie bagaży; wyjazd na nocleg tranzytowy w okolicach Tarvisio (Włochy); zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień: śniadanie i wyjazd do Mediolanu – zwiedzanie katedry i miasta; przejazd do hotelu ok. Sanremo –  zakwaterowanie obiadokolacja.

3 dzień: śniadanie, wyjazd do Lloret de Mar – zakwaterowanie   w hotelu i odpoczynek nad Morzem do obiadokolacji.

4 dzień: śniadanie; przejazd na zwiedzanie Barcelony: spacer od pomnika Columba przez plac Ramblas do gotyckiej katedry Santa Maria del Mar z XV w., Sagrada Familia – kościół św. Rodziny; wyjazd do Montserrat; nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej (Czarnulki); przejazd do hotelu ok. Saragosy; zakwaterowanie i obiadokolacja.

5 dzień: śniadanie; wyjazd do Saragosy i nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Pilar; przejazd do Madrytu, zwiedzanie Katedry i Pałacu Królewskiego (z zewnątrz) oraz Starego Miasta; wyjazd do Talavery – zakwaterowanie i obiadokolacja.

6 dzień: śniadanie; wyjazd do Lizbony, zwiedzanie  miejsc związanych ze św. Antonim;przejazd do Belem –  zobaczenie Klasztoru Hieronimitów i Pałacu Królewskiego (obecnie siedziba prezydenta); wyjazd do Fatimy; zakwaterowanie i obiadokolacja; o godz. 21.30 uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym i Procesji Maryjnej z lampionami.

7 dzień: godz. 7.00 śniadanie; wyjście na zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem, Loca Do Anjo (miejsce gdzie dzieciom objawił się Anioł), domy rodzinne pastuszków, Sanktuarium gdzie są pochowane dzieci; czas wolny; obiadokolacja o godz. 19.00; o godz. 21.30 uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym i Procesji Maryjnej z lampionami.

8 dzień: śniadanie; wyjazd do Bragi religijnej stolicy Portugalii – zwiedzanie kompleksu kościelnego Bom Jezus; przejazd do Santiago de Compostela, zwiedzanie Bazyliki św. Jakuba Apostoła. Jest to jeden z ważniejszych ośrodków pielgrzymkowych chrześcijan obok Jerozolimy i Rzymu; przejazd do hotelu – zakwaterowanie i obiadokolacja.      

9 dzień: śniadanie; wyjazd do Lourdes, po drodze postój w Oviedo, nawiedzenie Katedry gdzie przechowywany jest sudarion – przyjazd do Lourdes - zakwaterowanie i obiadokolacja. O godz. 21.00 nabożeństwo różańcowe i Procesja Maryjna z lampionami.               

10 dzień: śniadanie; wyjście na zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem, przejście i modlitwa w Grocie gdzie ukazała się Matka Boża Bernardecie, Droga Krzyżowa, Msza Święta, możliwość zanurzenia w basenach, nawiedzenie domu św. Bernadety i czas wolny, 19.00 obiadokolacja, 21.00 nabożeństwo różańcowe i Procesja Maryjna z lampionami.

11 dzień: śniadanie,wyjazd do Carcassonne – zwiedzanie średniowiecznego miasteczka z wspaniale zachowanymi murami obronnymi; wyjazd do La Salette – zakwaterowanie – Msza  Święta, obiadokolacja, o godz. 21.00 procesja różańcowa z lampionami.

12 dzień: śniadanie, pakowanie bagaży do autokaru, Droga Krzyżowa, Msza Święta, czas wolny,  wyjazd do Rzeszowa. Po drodze wizyta w Ars miasteczku Św. Jana Maria Vianey. Kontynuacja podróży - przejazd nocny.         

13 dzień: przyjazd  do Rzeszowa i zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.

 

Koszt 13-dniowej pielgrzymki wynosi: 1550 zł i 500 euro 

dopłata do pokoju 1 osobowego 200 euro

Organizator zapewnia: autokar Lux z klimatyzacją, video, wc, barkiem (kawa i herbata gratis), noclegi w hotelach klasy turystycznej (pokoje z łazienkami 2, 3 os.); wyżywienie 2 razy dziennie, śniadania i obiadokolacje; obsługę pilota na całej trasie (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe) – Msza Św. (codziennie)

Ubezpieczenie TU EUROPA obejmuje zwrot kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia za granicą oraz utraty bagażu. Ubezpieczenie to nie obejmuje, zaburzeń psychicznych i depresji oraz zdarzeń zawinionych umyślnie.                                       

Zachęcamy we własnym zakresie do ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej z przyczyn niezależnych / losowych od uczestnika – kontakt  TU EUROPA 71 369 28 87, bok@tueuropa.pl.

Uwaga! Porady medyczne w cenie do 100 euro klient płaci sam, pobiera fakturę i pieniądze odzyskuje w Polsce od ubezpieczyciela. 

  • musi posiadać ważny i niezniszczony dokument tożsamości
  • 50 euro na bilety wstępu, opłaty na sanktuarium i przewodników lokalnych
  • odpowiada za szkody wyrządzone z własnej winy podczas pielgrzymki
  • zobowiązany jest do przestrzegania punktualności i zaleceń pilota
  • zobowiązany jest do przestrzegania wytycznych związanych z Covid-19,

Organizator ponosi odpowiedzialność za własne usługi i świadczenia, zastrzega sobie możliwość zmiany programu i kosztów, terminu bądź odwołania pielgrzymki  z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, zmiany przepisów, działania siły wyższej.

UWAGA:

Płatności należy dokonać na konto: 

Biuro Turystyczne „Pielgrzym”

Bank ING SA nr konta PL 12 1050 1562 1000 0091 3584 6104 PLN
Bank ING SA nr konta PL 71 1050 1562 1000 0092 7374 5092 EUR

SWIFT: INGBPLPW

Inne losowe pielgrzymki