Odwiedź Sanktuaria Maryjne Europy – wyjedź z nami na pielgrzymkę!

Dodano:

W Europie istnieje wiele miejsc kultu religijnego, które są szczególnie ważne dla osób wierzących. Proponujemy 13 dniową pielgrzymkę, którą nasze biuro organizuje we wrześniu tego roku. Ze względu na tę porę roku, temperatury będą już optymalne, dzięki czemu łatwiej i przyjemniej będzie zwiedzać Sanktuaria Maryjne Europy – w Lourdes, Fatimie i La Salette.

Najważniejsze Sanktuaria Maryjne Europy – Lourdes, Fatimie i La Salette

Naszą wyprawę zaczynamy 11 września przy parafii katedralnej, skąd luksusowym autokarem wyruszamy w drogę. Pierwszy nocleg zorganizowany jest na terenie Włoch, w miejscowości Treviso. Stąd, w kolejny dzień, przejazd do Mediolanu, gdzie zwiedzimy katedrę i miasto. W kolejnych dniach przejazdem zaglądniemy do San Remo i Lloret de Mar. Czwarty dzień pielgrzymki przeznaczymy na zwiedzanie Barcelony, a wieczorem zakwaterujemy się na nocleg w Saragossie. Następny punkt na trasie, to zwiedzanie Saragossy i przejazd i zwiedzanie Madrytu. W szóstym dniu, po całodziennym zwiedzaniu Lizbony, udamy się do Fatimy, gdzie weźmiemy udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym i procesji. Zwiedzanie miejsc związanych z objawieniem oraz wieczorne nabożeństwo w kolejnym dniu, kończy wizytę w Fatimie.

Przystanek Santiago de Compostela

Po przyjeździe do Bragi, religijnej stolicy Portugalii, planujemy zwiedzanie miasta, a przede wszystkim bazyliki św. Jakuba Apostoła. W kolejnym dniu kwaterujemy się w Lourdes, a także weźmiemy udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym i procesji. W jednym z ostatnich dni zwiedzimy miejsca związane z objawieniem, przejście i modlitwa w Grocie, gdzie ukazała się Matka Boża Bernadecie, Droga Krzyżowa, Msza Święta, możliwość zanurzenia w basenach, nawiedzenie domu św. Bernadety i czas wolny. Zwiedzanie Carcassone – średniowiecznego miasteczka, a następnie msza święta i procesja różańcowa w La Salette. Po drodze krzyżowej i mszy świętej wyruszamy w drogę powrotną do Rzeszowa.

Jak przygotować się do pielgrzymki?

Wybierając się na pielgrzymkę należy zabrać ze sobą odzież odpowiednią do pory roku, dwie pary wygodnych butów i nakrycie głowy. Oprócz dużego bagażu, który pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, dobrze jest mieć ze sobą podręczny, niewielki, lekki plecak. Można w nim będzie nieść wodę, przekąskę, czy chusteczki. Należy też pamiętać, żeby bezwarunkowo wziąć ze sobą leki, które przyjmowane są stale, a także te, które mogą przydać się doraźnie. Rzeczą, o której należy zawsze pamiętać, są dokumenty potwierdzające tożsamość oraz pieniądze.

Sanktuaria Maryjne Europy – co zapewnia organizator?

Pielgrzymka przemieszcza się z miejsca na miejsce autokarem typu Lux z klimatyzacją, video, wc, barkiem (kawa i herbata gratis).Zapewniamy noclegi w hotelach klasy turystycznej (pokoje z łazienkami 2, 3 os., bez klimatyzacji); wyżywienie 2 razy dziennie: śniadania i obiadokolacje. Gwarantujemy obsługę pilota na całej trasie (pilot kieruje grupą i oprowadza po zwiedzanych obiektach tam gdzie jest to możliwe) oraz codziennie mszę św. Nasze biuro posiada ogromne i wieloletnie doświadczenie w organizowaniu pielgrzymek po całym świecie. Jeśli planujesz wyjazd, aby odpocząć po trudnych czasach kwarantanny, postaw na sprawdzone biuro turystyczne. Wybierz Pielgrzyma i ciesz się z komfortowych warunków, jakie zapewniamy podczas wypraw. Zaplanuj wakacje już dziś i wybierza się w podróż marzeń. Zapraszamy do kontaktu!